Skylink Tipovačka se hraje po celou dobu Mistrovství světa ve fotbale 2018. Během 5 kol Skylink Tipovačky můžete tipovat správné výsledky vybraných zápasů. Mistrovství probíhá od 14. června do 15. července a tipovat můžete už nyní!

K dispozici bude těchto 5 kol Skylink Tipovačky s touto možností výhry:
1. kolo mistrovství (8 vybraných zápasů): €100 000
2. kolo mistrovství (8 vybraných zápasů): €100 000
3. kolo mistrovství (8 vybraných zápasů): €100 000
osmifinále (všech 8 zápasů): €100 000
čtvrtfinále, semifinále, zápas o 3. místo a finále (všech 8 zápasů): €100 000

Jak hrát

Zaregistrujte se

Abyste mohli hrát o hodnotné ceny, musíte se nejprve zaregistrovat s jedinečným názvem profilu. Postupujte podle pokynů na stránce „Registrace“, nebo se přihlaste prostřednictvím svého Facebook účtu pomocí odkazu v dolní části stránky. Pokud jste zákazníkem Skylinku, přihlašte se svými údaji, kterými se přihlašujete do Zákaznické zóny.

Upozornění: Profilům, jejichž název bude považován za nevhodný nebo urážlivý, nebude povolena účast a tyto profily budou diskvalifikovány a odstraněny ze hry.

Tipujte výsledky zápasů

Zahrát si Skylink Tipovačku je snadné! Jednoduše tipněte skóre vybraných žlutě zvýrazněných zápasů šampionátu a získejte body za své správné tipy!

Jak získat body

Výsledek Body
Přesné skóre 3 body (např. výsledek 3:2 při tipu 3:2)
Správný výsledek 1 bod (např. výsledek 4:2 při tipu 3:2)
Nesprávné tipy 0 bodů (např. výsledek 2:4 při tipu 3:2)

Upozorňujeme, že tip se vztahuje k základní hrací době včetně nastavení, nevztahuje se na prodloužení ani penaltový rozstřel.

Nezadané tipy

Pokud před uplynutím lhůty daného zápasu nezadáte žádné tipy, nezískáte za tento zápas žádné body.

Termíny pro tipování

Tipy na každý den musí být zadány do 12:00 středoevropského letního času SELČ.

Pokud se vám na daný den nepovede zadat své tipy, NEMĚJTE OBAVY! Stále můžete tipovat výsledky po zbývající dny šampionátu. Jen se ujistěte, že jsou vaše tipy zadány včas tj. před 12:00 SELČ daného dne.

Po uplynutí termínu již nebude možné zadat ani změnit tip na jakýkoli zápas, který se hraje v daný den.

Mini ligy

Každý profil je automaticky zařazen do celkové ligy. Můžete se také spojit se svými přáteli nebo rodinou a vytvořit Mini ligu.

Chcete-li tak učinit, přihlaste se k profilu a navštivte kartu „Mini liga“. Na této kartě můžete „Vytvořit“ vlastní ligu nebo se „Připojit“ k lize, kterou již některý z vašich přátel vytvořil. Úplný seznam „Pokynů“ naleznete v sekci Často kladené otázky.

Můžete se připojit až k 10 Mini ligám. „Správcem“ však můžete být pouze pro 3 Mini ligy. Jakmile se do Mini ligy připojíte, nemůžete už být přesunuti ani odstraněni. Volte proto svou účast v Mini ligách pečlivě!

Chcete-li s vaší Mini ligou soutěžit o ceny, musí mít vaše Mini liga do 30. 6. 2018 12:00 SELČ minimálně 5 hráčů. Body Mini ligy jsou celkovým průměrem bodů všech hráčů vaší Mini ligy. Vypočítají se tak, že se sečtou body všech hráčů v Mini lize a vydělí se počtem jejích hráčů.