Často kladené otázky

Registrace / Přihlášení / Účet

Jak se mohu zaregistrovat?
Než začnete tipovat, musíte si nejprve založit účet. Pokud jste zákazníkem Skylinku, můžete se do hry přihlásit stejnými údaji, jako se přihlašujete do Zákaznické zóny. Pokud nejste zákazníkem Skylinku a dosud jste se nezaregistrovali, KLIKNĚTE ZDE a vyplňte registrační formulář. Zaregistrovat se můžete také prostřednictvím vašeho Facebook, Google+ nebo Twitter účtu.

Zapomněl jsem heslo, pomoc!
Vaše uživatelské jméno je vaše e-mailová adresa, pomocí které jste se zaregistrovali. Pokud jste zapomněli své uživatelské jméno, klikněte na kartu „Nápověda“ výše, vyberte možnost „Kontaktujte nás“ a zadejte informace, které jste vyplnili při registraci (vaše celé jméno a název profilu). Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na odkaz „Zapomenuté heslo“ v horní části stránky a do zobrazeného pole vložte svůj e-mail. Nezapomeňte se také podívat do nevyžádané pošty nebo spamu, protože aktivační odkaz mohl být odeslán a uložen právě tam.

Mohu změnit údaje o účtu?
Samozřejmě, že můžete! Nejprve se musíte přihlásit k profilu a pak kliknout na tlačítko „Moje podrobnosti“. Pokud změníte e-mailovou adresu, obdržíte potvrzovací e-mail. Nezapomeňte zkontrolovat nevyžádanou poštu, odkaz se může nacházet právě tam.

Musím se zaregistrovat do určitého termínu?
Ne, nemusíte. Zaregistrovat se můžete kdykoli v průběhu mistrovství!

Mohu mít více než jeden účet?
Ne, v rámci hry můžete mít pouze jeden účet. Každý, u koho bude prokázáno vlastnictví více než jednoho účtu, bude diskvalifikován a nebude mít nárok na výhru.

Už nechci hrát, mohu svůj účet smazat?
Účet bohužel smazat nemůžete. Po vaší registraci budou vaše údaje součástí hry až do konce mistrovství. Pokud od hry již nechcete dostávat žádné zprávy, můžete požádat o zrušení odběru zpráv.

Vytváření a ukládání tipů

Do kdy musím zadat své tipy na výsledky?
Zadání tipů na každý den musí být provedeno do 12:00 středoevropského letního času SELČ (poledne). Pokud se vám na daný den nepovede zadat tipy, NEMĚJTE OBAVY! Stále můžete tipovat výsledky zbývajících dnů mistrovství. Jen se ujistěte, že jsou vaše tipy uloženy před 12:00 SELČ každého dne, abyste za ně mohli získat body. Před odhlášením se ujistěte, že jsou vaše tipy uloženy.

Počítá se do hry i prodloužení a penaltový rozstřel?
Nepočítá. Jako konečné skóre se počítá výsledek ve chvíli, kdy po 90 minutách a nastaveném čase zazní závěrečný hvizd. Prodloužení ani penaltový rozstřel do výsledku zahrnutý není.

Co se stane, bude-li zápas zrušen?
V případě zrušení zápasu je zrušeno celé kolo, do kterého tento zápas spadal.

Jak mohu získat body?
Jednoduše tipnete a uhádnete výsledek jednotlivých zápasů a získáte body uvedené níže:
Přesné skóre – 3 body (např. výsledek 3:2 při tipu 3:2)
Správný výsledek – 1 bod (např. výsledek 4:2 při tipu 3:2)
Nesprávný tip – 0 bodů (např. výsledek 2:4 při tipu 3:2)

Mini ligy

Jak vytvořím Mini ligu, abych mohl/a hrát s přáteli a rodinou?
Nejprve musíte mít svůj účet ve hře a musíte být přihlášeni. Jakmile bude přihlášeni, přejděte na záložku „Mini ligy“ a odtud můžete „Vytvořit“ vlastní ligu nebo se „Připojit“ k lize, kterou již některý z vašich přátel vytvořil.

Mohu smazat Mini ligu, kterou jsem vytvořil/a, nebo odstranit svůj profil z Mini ligy, do které jsem se připojil/a?
Mini ligy, které již byly vytvořeny, nemůžete odstranit. Nemůžete ani odstranit svůj profil z Mini ligy, do které jste se připojili.

Co jsou to body Mini ligy?
Body Mini ligy jsou celkovým průměrem bodů všech hráčů vaší Mini ligy. Vypočítají se tak, že se sečtou body všech hráčů v Mini lize a vydělí se počtem jejích hráčů.

Existuje nějaký časový limit pro vytváření Mini lig?
K tomu, aby měla Mini liga nárok na cenu pro Mini ligy, musí mít nejméně 5 členů (účastníků) zaregistrovaných do 30.06.2018 12:00 středoevropského letního času (CEST). Přestože je možné zakládat Mini ligy se 4 nebo méně účastníky, nebudou mít tyto Mini ligy nárok na výhru. V každé Mini lize musí být zvolený jeden správce, který schválí členy Mini ligy.

Připojil jsem svůj profil do Mini ligy, ale nevidím jej.
Stránky se pravidelně aktualizují, takže váš profil v dané Mini lize nemusíte vidět okamžitě. Po aktualizaci webu se váš profil zobrazí ve vašem seznamu Mini lig.